Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako cenzuruje Changenet.sk (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Pche, aka cenzura? Ved oni ti to len vymazali, ale do textu nezasiahli.
dick riddick
<< < 1 2 3

Lubko

nemas pocit po vysvetleni, ze si trochu uletel s reakciou ? jaj sorry ono je dolezitejsie byt vtipny, ze ?
 

 

Ja viem, ze je to svinstvo, ale niekto to robit musi.
 
Hodnoť

Changenet

Nebudem sa vyjadrovať k obsahu Changenetu, ale nechápem, prečo sa autor článku najprv neobrátil na samotný Changenet, aby mu vysvetlil stratu spomínaného textu zo servera. Najprv napíše blog o cenzúre a potom sa ospravedlňuje, navyše názov ostal nezmenený. Je to dosť neprofesionálne a autor je pre mňa nedôveryhodný. Ja som ten výpadok na Changenete zaznamenal a nikomu neželám nič podobné.
 
Hodnoť

Cenzura Ziolkovskeho a Postoya

Ziolkovsky sa tu hra na ukrivdineho a sam nie je lepsi. Ultrakatolicka mladez co dava clanky do Postoya(www.postoy.sk) a tiez velkodusne dovoluje davat komentare. Robi to co tu Ziolkovsky kritizuje - robia cenzury, dokonca blokuju ucty, ktore tam clovek ma a blokuju IP, mne uz celkovo zablokovali ti neznasanlivi bigotni katolici na navrh Ziolkovskeho aspon desat pocitacov, kedze pisem aj z kaviarni.Je to vsetko neznasanliva kapitalisticko-katolicka totalita . Ze sa Ziolkovsky nehanbi, pise na liberalnom serveri, ale sam brani pisat a vyjadrovat sa na ich webe .

Ziolkovsky u teba plati, ze zlodej krici chytte zlodeja.
 
Hodnoť

Ziolkovsky - muz ?

Naučte sa už konečne, že za všetko zlo môžu muži. Aj ten imaginárny príbeh v raji je o tom, že zbabelý Adam, mal chúťky zhrešit, ale ako slaboch nemal odvahu to urobiť osobne, preto pod výhrážaním a pod hrozbou použitia hrubej sily prinútil Evu strhnúť to inkriminované jabĺko.

Preto zhrešil dvakrát – nielen, že prestúpil pomyselný Boží zákaz, ale donútil aj iného človeka – ženu pod hrozbou hrubého násilia k danému konaniu. Dodnes si toto dedičstvo nesú muži a bude to tak, až do skončenia ľudstva – navždy budú muži týmto stigmatizovaní. A tento amorálny model správania sa Adama sa neustále prenáša z generácie na generáciu u mužského pokolenia. Všetko zlo pochádza teda z amorálného konania mužov. Amorálni muži konajú amorálne činy. Stop amorálnosti a ich podporovateľom!

Ako spoznáme nezodpovedného a nečestného muža? Tak, že svoje amorálne konanie zľahčuje, vyhovára sa ako malý chlapec v školke a vrchol slabošstva je vyhovárať sa na ženu. Škoda, že všetci muži neabsolvovali základnú vojenskú službu, kde by ich naučili zodpovednosti, k čestnosti a ďalej k úcte a rešpektu voči nadriadenému a voči ženskému pokoleniu ! Nech vám navždy znie v ušiach známa veta: „Vojak sa stará – vojak má!“.

Žiaden čestný a zodpovedný muž nezvaľoval svoje konanie na ženu. Rovnako udatní samurajovia nikdy svoje konanie nezľahčovali a už vôbec nie, aby ho zvaľovali na ženy. To u morálného, čestného a zodpovedného muža neprichádza do úvahy. Preto, keď niečo amorálne náhodou samuraji vykonali – mali toľko hrdosti a cti, že radšej spáchali rituálnu samovraždu.

Prečo sú muži egoisti, nezodpovední a zbabelí? Prečo nemajú vštepené správne hodnoty a prečo nekonajú morálne a za svoje činy odmietajú niesť zodpovednost? Na túto otázku – nech si odpovie každý muž sám. Je mi ľúto, budete si vy muži musieť zvyknúť, že ženy vám nebudú už naveky kryť chrbát. Využívate to, že ženy súcitia so slabými a preberajú za takých mužov ich zodpovednosť. Ale to už skončilo.

Len amorálni muži konajú amorálne činy. Stop amorálnosti a ich podporovateľom
 
Hodnoť

ziolkovsky ma len 33 rokov

a vyzera ako stary panko v rokoch, hadala som tomuto staremu zatrpklemu mladencovi 48 rokov a viac
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Ziolkovský podnecuje nenávisť a netolera

Ja som už napísala http://www.sme.sk/dok/kontakt/ adminom a adminkam, že Ziolkovský porušuje pravidlá stanové na Sme, pravidlá slušnosti, morálky, ale hlavne platnú legislatívu na území Slovenskej republiky. Jeho články obhajujú a podnecujú nenávisť, netoleranciu voči minoritám aj voči majorite. Obzvášť hrubým spôsobom ponižujú a urážajú ľudí inej viery, ľudí bez vyznania-ateistov. Prejavuje nenávisť a- šovinizmus voči ženám paušálne. Priamo diskriminuje ľudí na základe pohlavia, postavenia, presvedčenia a ďalších charakteristík. Hanobí vieru a presvedčenie každého, kto nie je katolík. Porušuje práva a slobody ostatných ľudí a budí verejné pohoršenie čitateľov. Jeho články sú rozpore s Ústavou Slovenskej republiky, preto žiadam, aby mu nebolo možné publikovať na serveri Sme a narúšať dobré meno a úroveň Sme. Žiadam o okamžite zrušenie tohto neľudského, nenávistného a protiprávného blogu Ziolkovského. Ľudia nedovoľte, aby vás niekto ponižoval, urážal a degradoval, zákony platia ja pre Ziolkovského, preto sa bráňte a napíšte vedeniu Sme, svoj nesúhlas.
 

<< < 1 2 3

Najčítanejšie


 1. Ľuboslava Šusteková: Huspenina 1 462
 2. Eva Bacigalová: Do roka a do dňa (1. časť) 875
 3. Věra Tepličková: Žiadny strach, obyčajné celoplošné testovanie nebude! 662
 4. Andrea Vörösová: Chrípka do tváre... v kriminálnom štáte 568
 5. Michal Latta: Najlepšia slovenská tarhoňa 537
 6. Tobias Valúch: Neschopnosť vlády dosiahla novej hranice, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani Venezuela 510
 7. Lórant Kulík: Fotoreportáž: Postrehy a dojmy z víkendového testovania na COVID 19 v Košiciach 496
 8. Jozef Ivan: Help yourself, man. „Vakcinujme“ sa sami 399
 9. Tomáš Sedliačik: Premiérova tvrdá hlava 393
 10. Jaroslav Mottl: Denník koviďáka 2020 349

Rebríčky článkov


 1. Roman Hutira: Vzdelanie zadarmo má svoju cenu (Dánsko)
 2. Miroslav Binčík: Mrhanie zdrojmi, pohŕdanie silami. A kde je perspektíva?
 3. Veronika Svabyova: Radostná DSS
 4. Veronika Svabyova: Súrodenci
 5. Silvia Smolková: “Mŕtvy mafoš je dobrý mafoš. Zachvíľu budú všetci dobrí."
 6. Ján Škerko: Moje spomienky na Dunaj v Bratislave
 7. Lukáš Baloga: Odložené dlhy by mohli spôsobiť ďalšiu finančnú krízu
 8. Roman Hutira: Štúdium v Čechách, narýchlo podaný Brufén boľačkám slovenského študenta.
 9. Martin Konečný: Kompromis náš každodenný
 10. Jozef Legény: Zomrieť na Matoviča - najpravdepodobnejšia príčina smrti 2 368 občanov navyše v roku 2020


Už ste čítali?