Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako cenzuruje Changenet.sk (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Pche, aka cenzura? Ved oni ti to len vymazali, ale do textu nezasiahli.
dick riddick
<< < 1 2 3

Lubko

nemas pocit po vysvetleni, ze si trochu uletel s reakciou ? jaj sorry ono je dolezitejsie byt vtipny, ze ?
 

 

Ja viem, ze je to svinstvo, ale niekto to robit musi.
 
Hodnoť

Changenet

Nebudem sa vyjadrovať k obsahu Changenetu, ale nechápem, prečo sa autor článku najprv neobrátil na samotný Changenet, aby mu vysvetlil stratu spomínaného textu zo servera. Najprv napíše blog o cenzúre a potom sa ospravedlňuje, navyše názov ostal nezmenený. Je to dosť neprofesionálne a autor je pre mňa nedôveryhodný. Ja som ten výpadok na Changenete zaznamenal a nikomu neželám nič podobné.
 
Hodnoť

Cenzura Ziolkovskeho a Postoya

Ziolkovsky sa tu hra na ukrivdineho a sam nie je lepsi. Ultrakatolicka mladez co dava clanky do Postoya(www.postoy.sk) a tiez velkodusne dovoluje davat komentare. Robi to co tu Ziolkovsky kritizuje - robia cenzury, dokonca blokuju ucty, ktore tam clovek ma a blokuju IP, mne uz celkovo zablokovali ti neznasanlivi bigotni katolici na navrh Ziolkovskeho aspon desat pocitacov, kedze pisem aj z kaviarni.Je to vsetko neznasanliva kapitalisticko-katolicka totalita . Ze sa Ziolkovsky nehanbi, pise na liberalnom serveri, ale sam brani pisat a vyjadrovat sa na ich webe .

Ziolkovsky u teba plati, ze zlodej krici chytte zlodeja.
 
Hodnoť

Ziolkovsky - muz ?

Naučte sa už konečne, že za všetko zlo môžu muži. Aj ten imaginárny príbeh v raji je o tom, že zbabelý Adam, mal chúťky zhrešit, ale ako slaboch nemal odvahu to urobiť osobne, preto pod výhrážaním a pod hrozbou použitia hrubej sily prinútil Evu strhnúť to inkriminované jabĺko.

Preto zhrešil dvakrát – nielen, že prestúpil pomyselný Boží zákaz, ale donútil aj iného človeka – ženu pod hrozbou hrubého násilia k danému konaniu. Dodnes si toto dedičstvo nesú muži a bude to tak, až do skončenia ľudstva – navždy budú muži týmto stigmatizovaní. A tento amorálny model správania sa Adama sa neustále prenáša z generácie na generáciu u mužského pokolenia. Všetko zlo pochádza teda z amorálného konania mužov. Amorálni muži konajú amorálne činy. Stop amorálnosti a ich podporovateľom!

Ako spoznáme nezodpovedného a nečestného muža? Tak, že svoje amorálne konanie zľahčuje, vyhovára sa ako malý chlapec v školke a vrchol slabošstva je vyhovárať sa na ženu. Škoda, že všetci muži neabsolvovali základnú vojenskú službu, kde by ich naučili zodpovednosti, k čestnosti a ďalej k úcte a rešpektu voči nadriadenému a voči ženskému pokoleniu ! Nech vám navždy znie v ušiach známa veta: „Vojak sa stará – vojak má!“.

Žiaden čestný a zodpovedný muž nezvaľoval svoje konanie na ženu. Rovnako udatní samurajovia nikdy svoje konanie nezľahčovali a už vôbec nie, aby ho zvaľovali na ženy. To u morálného, čestného a zodpovedného muža neprichádza do úvahy. Preto, keď niečo amorálne náhodou samuraji vykonali – mali toľko hrdosti a cti, že radšej spáchali rituálnu samovraždu.

Prečo sú muži egoisti, nezodpovední a zbabelí? Prečo nemajú vštepené správne hodnoty a prečo nekonajú morálne a za svoje činy odmietajú niesť zodpovednost? Na túto otázku – nech si odpovie každý muž sám. Je mi ľúto, budete si vy muži musieť zvyknúť, že ženy vám nebudú už naveky kryť chrbát. Využívate to, že ženy súcitia so slabými a preberajú za takých mužov ich zodpovednosť. Ale to už skončilo.

Len amorálni muži konajú amorálne činy. Stop amorálnosti a ich podporovateľom
 
Hodnoť

ziolkovsky ma len 33 rokov

a vyzera ako stary panko v rokoch, hadala som tomuto staremu zatrpklemu mladencovi 48 rokov a viac
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Ziolkovský podnecuje nenávisť a netolera

Ja som už napísala http://www.sme.sk/dok/kontakt/ adminom a adminkam, že Ziolkovský porušuje pravidlá stanové na Sme, pravidlá slušnosti, morálky, ale hlavne platnú legislatívu na území Slovenskej republiky. Jeho články obhajujú a podnecujú nenávisť, netoleranciu voči minoritám aj voči majorite. Obzvášť hrubým spôsobom ponižujú a urážajú ľudí inej viery, ľudí bez vyznania-ateistov. Prejavuje nenávisť a- šovinizmus voči ženám paušálne. Priamo diskriminuje ľudí na základe pohlavia, postavenia, presvedčenia a ďalších charakteristík. Hanobí vieru a presvedčenie každého, kto nie je katolík. Porušuje práva a slobody ostatných ľudí a budí verejné pohoršenie čitateľov. Jeho články sú rozpore s Ústavou Slovenskej republiky, preto žiadam, aby mu nebolo možné publikovať na serveri Sme a narúšať dobré meno a úroveň Sme. Žiadam o okamžite zrušenie tohto neľudského, nenávistného a protiprávného blogu Ziolkovského. Ľudia nedovoľte, aby vás niekto ponižoval, urážal a degradoval, zákony platia ja pre Ziolkovského, preto sa bráňte a napíšte vedeniu Sme, svoj nesúhlas.
 

<< < 1 2 3

Najčítanejšie


 1. Peter Remeselník: Arogantný vodič zrazil dve ženy a ušiel - polícia ho potrestala nepotrestaním ... 2 268
 2. Róbert Bosák: 15 ľahkých prechádzok v Tatrách 978
 3. Věra Tepličková: Exemplárny trest!!! 730
 4. Rudolf Pado: Minister Gröhling, budíček! 602
 5. Soňa Fröhlichová: Švajčiari zavádzajú plošné nosenie rúšok v interiéri 202
 6. Maroš Chmúrny: Kotlebove prianie a nelegálny protest 178
 7. Vladimír Benčík: Mexiko 4/5 – Naozaj priletel mayský kráľ Pakal z vesmíru? (pamiatka Palenque) 172
 8. Irena Simunekova: Návraty - Hrad Šášov 167
 9. Andrej Šverha: Cyklopotulky Považím na sklonku leta 146
 10. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (8. - 15.10.1920) 127

Rebríčky článkov


 1. Barbara Lickova: Blahoslavený Carlo Acutis
 2. František Cudziš: Propagujúci sám vojak v poli (v Bratislave), IX.
 3. Miriam Studeničová: Obhajoba zákona karmy
 4. Štefan Vidlár: Mňa ..bne
 5. Miroslava Arpášová: Vraj kultúru nemáme v genetickej výbave
 6. Andrej Hossa: Rýchle (a jednoduché) tipy na darčeky
 7. Lukáš Baloga: Podľa kalendára už brexitové rokovania stroskotali. V skutočnosti je ešte stále šanca na n
 8. Milan Koval: Šialenstvo, zvané celoplošné testovania občanov Slovenska, ktoré sa pripravuje.
 9. Vladimír Bohm: Ako súvisí riziko záplav z priehrady Tri rokliny v Číne s našimi perinami?
 10. Marián Tkáč: Slovensko je vo vážnom stave od 21.3.2020. Dokedy?


Už ste čítali?